A végén Дeva zenél. Klímasztrájkot tartanak Budapesten. Küldjél fotót

A tüntetők a deák téri evangélikus templomnál gyülekeznek, ahonnan az Erzsébet tér, a József Attila utca és a Nádor utca útvonalán vonulnak át a Kossuth térre.  Az országház előtt beszél majd Somlói Kinga, a Fridays For Future szervezője, Dr. Fehér Zoltán zoológus, a WWF Magyarország természetvédelmi vezetője, Mező János Bálint, a Greenpeace Magyarország igazgatója, Puskás Peti, énekes, valamint Kamrás Orsolya, gimnáziumi tanár, újságíró, a PDSZ országos választmányának tagja, aki a sztrájkoló tanárok nevében szólal fel.

Az esemény végén Дeva zenél majd.

Egy válasz

  1. Unalmában a miskolci elmeosztály szereplői nem tudnak magukkal mit kezdeni, játszanak az egész megmentett világával a világapokalipszis végrehajtóinak, végtelen hosszabbításukkal 86 éve, hosszabbítva az aktákat, minden nevével a csapásoknak.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű