Ugrás a tartalomhoz
Keresés
Északhírnök
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Miskolc
Belföld
Bulvár
Kultúra
Gazdaság
Külföld
Tech-tudomány-kütyü
Outdoor
Sport
Gyász
Lájf-sztájl
Múlt köde
Miskolc
Belföld
Bulvár
Kultúra
Gazdaság
Külföld
Tech-tudomány-kütyü
Outdoor
Sport
Gyász
Lájf-sztájl
Múlt köde
Miskolc
Belföld
Bulvár
Kultúra
Gazdaság
Külföld
Tech-tudomány-kütyü
Outdoor
Sport
Gyász
Lájf-sztájl
Múlt köde
Keresés
Day: október 13, 2021
Magyar atom. Hét éves csúszásnál tart, de Szijjártó szerint jól haladnak
Szánkó nem kell. Szerda reggel havazhat a Bakonyban és az Északi-középhegységben
Előző
Következő
Legutóbbi bejegyzések
MiskolcHolding. Bemutatkozni nem ért rá, önéletrajzot nem küldött. Mégis több ezer dolgozó és városunk sorsa kerül a kezébe
Feszes lesz. Kicsit korábban újranyithat a barlangfürdő, már augusztusban
Miskolc. Ez sem jött össze…
Heti ajánlat
Mindjárt viszik a böribe Orbánt?
Miskolc. Vas-oxid. Még a végén kiderül, hogy direkt jó a víznek
A NATO továbbra is dollármilliárdokkal támogatná Ukrajnát, már a részleteken dolgoznak
A qrva életbe! Mikor hozzátok már el a PRIDE-ot Miskolc-Tapolcára?
Így múlik pontosan… Vége a Magyar Krónikának is
Keressük a legborzasztóbb túlbetonozásokat Miskolcon is!
Friss kommentek
2026.06.26. at 15:10
on
Mindjárt viszik a böribe Orbánt?
Te még ahhoz is hülye vagy, b+!
2026.06.26. at 15:09
on
Keressük a legborzasztóbb túlbetonozásokat Miskolcon is!
Majd az idő vasfoga elrágja. Engem csak az vígasztal, hogy te már nem fogsz működőt látni egyikből sem klinkerb@szókám..:):):)
2026.06.26. at 15:09
on
Mindjárt viszik a böribe Orbánt?
Üzenet a fideszpatkánynak! Ne fenyegetőzz csótány, és ne akadályozd a törvényes igazságszolgáltatást! Érted?
2026.06.26. at 15:05
on
A qrva életbe! Mikor hozzátok már el a PRIDE-ot Miskolc-Tapolcára?
Csigavér. Czipa kilobbizza, hogy Pest helyett Miskolcra jöjjön a CEU kampusz. "Klubrádió: Kétkampuszos egyetemmé válhat a CEU, Bécs mellett Budapesten
2026.06.26. at 15:03
on
Mindjárt viszik a böribe Orbánt?
Ja hát ha a megafonos csőcselék mondja akkor így volt. Nem is csoda, hogy orbán sem fizetett egy forintot sem
Népszerű
Friss kommentek